9 Şubat 2015 Pazartesi

Güzel bir aksiyon filmi!

Film izlemek herkesin sevdiği canı sıkılınca ya da boş zaman değerlendirmek için yaptığı güzel bir eylem. Ama sürekli izliyorsanız film haberlerini de takip ediyorsunuz demektir.

Tabi ki herkesin kendine göre film zevki vardır. Benim ki bu aralar biraz aksiyon bilim kurgu türüne neredeyse kayıyor gibi. Hatta izlemek isteyip de unuttuğum bir filme denk geldim. Kaptan Amerika çok güzel bir aksiyon filmi. Eskiden çizgi roman olarak başlayan ve çizgi film olarak devam eden bu film gerçekten de beklentilerinizi karşılayabiliyor. Tabi devamı olan bir film. İlk filmin de konusu şöyle:

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder